Akit’ten Nagehan Alçı’ya: “Sen Ne Nankörmüşsün Be Kadın! Vallahi Yazık”

Yeni Akit gazetesi, geçtiğimiz günlerde yazdığı yazıda ‘Zulümleri Alkışlayan Bir AK Parti’den Yana Olmam, Olamam’ diyen gazeteci Nagehan Alçı için ‘Sen ne nankörmüşsün be kadın! Vallahi yazık’ başlıklı bir haber yayımladı.

Yeni Akit, “Zulümleri Alkışlayan Bir AK Parti’den Yana Olmam, Olamam” olamayacağını açıklayan HaberTürk müellifi Nagehan Alçı için “Sen ne nankörmüşsün be kadın! Vallahi yazık” dedi.

Yeni Akit, yayımladığı haberde Alçı için,“Yıllarca AK Parti siyasetlerini savunan, lakin muhalefete orta sıra göz kırpmayı da ihmal etmeyen gazeteci Nagehan Alçı, “dümeni tümden kırdı” sözlerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Habertürk muharriri Nagehan Alçı’nın “Millet İttifakı saflarına” geçtiğini söyleyen AKP’li Meclis üyesiyle ortasında geçen diyaloğu geçen günlerde toplumsal medya hesabında paylaşmıştı. Özcan, paylaşımında, “Belediye Meclis toplantımızda AK Partili bir meclis üyesi Nagehan Alçı’nın Millet İttifakı saflarına geçtiğini söyledi. O dönmüşse bu iş bitmiştir. Geliyor gelmekte olandan dedik zati gelmiş kokuyu alan” tabirlerini kullanmıştı.

Nagehan Alçı da evvelki günkü yazısında bahisle ilgili “Hiçbir formda ve şartta Tanju Özcan zihniyetiyle tıpkı safta durmam, duramam. Tanju Özcan’ın bulunduğu tarafa asla geçmem, geçemem. Şayet Tanju Özcan gibilerle tıpkı tarafa geçersem kendime ihanet etmiş olurum. ‘Zulümleri Alkışlayan Bir AK Parti’den Yana Olmam, Olamam’ demişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir