PuCCa, Eşinin Geçmişi Üzerinden Kendini Şerefli İlan Eden Emre Belözoğlu’na Sorduğu Soruyla Resmen Ayar Verdi

Emre Belözoğlu, geçtiğimiz günlerde kendi gururunu annesi ve eşi üzerinden kanıtlamaya kalkınca reaksiyonların odak noktası hâline gelmişti. 

Belözoğlu’na bir reaksiyon de PuCCa’dan geldi. PuCCa, Twitter hesabı üzerinden Emre Belözoğlu’na sorduğu soruyla dikkat çekti.?

Hâlâ bayan vücudu üzerinden “şeref” tanımlaması yapılan bir dünyada yaşıyoruz. Bunun son örneği de İstanbul Başakşehir FK Teknik Yöneticisi Emre Belözoğlu.

Belözoğlu, kendisine küfürlü tezahüratlarda bulunan Beşiktaşlı taraftarlara reaksiyon göstererek; eşi üzerinden bir onur tanımlaması yaptı geçtiğimiz günlerde.

Belözoğlu, “Benim tertemiz bir annem, tertemiz bir eşim var. Babamdan evvel oburunun elini tutmamış bir annem ve benden evvel kimsenin elini tutmamış bir eşim var.” kelamlarıyla reaksiyon çekti.

Emre Belözoğlu kendi erdemini eşinin geçmişi üzerinden kanıtlamaya çalışınca, toplumsal medyadan da yansılar yükselmeye başladı.

Kadın vücudu üzerinden ya da geçmişinden değil, kendi geçmişimizden ya da karakterimizden örnek vermemiz gerekmiyor mu?

Yazar ve İnternet Fenomeni PuCCa da Belözoğlu’na sorduğu soruyla dikkat çekti.

“Şeref denilen şeyi kişinin annesi ve eşinin geçmiş cinsel hayatı mı belirliyor?” diyen PuCCa, Belözoğlu’nun kelamlarına reaksiyon gösterdi.

PuCCa’nın sorusu toplumsal medyada karşılıksız kalmadı…

?

?

?

?

Neresinden bakarsanız bakın, çok şanssız bir açıklama sahiden. En güzeli yorumu size bırakalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir