Steam’de en çok satan oyunlar açıklandı! 14 – 21 Mart 2023

Steam data tabanından oyun ve donanım bilgileri elde etmek için üçüncü parti bireyler tarafından oluşturulan SteamDB sitesinin bilgilerine nazaran haftanın en çok satan oyunları açıklandı. Listenin birinci 10 sırası geçen hafta ile çabucak hemen birebir. Pekala, Steam’de haftanın en çok satan oyunları neler? İşte detaylar…

STEAM’DE EN ÇOK SATAN OYUNLAR – 21 MART 2023

  1. Steam Deck
  2. Resident Evil 4 Remake
  3. Call of Duty: Çağdaş Warfare 2
  4. Sons of the Forest
  5. Stellaris
  6. Naraka: Bladepoint
  7. Total War: Warhammer III
  8. Hogwarts Legacy
  9. Red Dead Redemption 2
  10. Forza Horizon 5

Haftalar sonra Steam Deck, tekrardan listede liderlik koltuğuna otururken 23 Mart Perşembe günü piyasaya sürülecek olan Resident Evil 4 ise listede en çok satan ikinci oyun oldu. Listenin çabucak devamında ise Call of Duty Çağdaş Warfare 2 yer aldı.

Şubat ayında piyasaya sürülmesiyle birlikte büyük bir hit yakalayan Sons of the Forest, listenin dördüncü sırasına yerleşirken bilim kurgu oyunu Stellaris, indirime girmesiyle birlikte büyük bir patlama yaşadı ve beşinci sıraya kadar yükseldi.

Aynı halde Naraka: Bladepoint ve Total War: Warhammer da sırasıyla listede altıncı ve yedinci olmayı başardılar.

Şubat 2023’ün başarılı oyunlarından bir başkası ise Hogwarts Legacy, listede sekizinci sıraya gerilerken tüm vakitlerin en düzgün oyunları ortasında kabul edilen Red Dead Redemption 2, dokuzun sıraya, Forza Horizon 5 ise indirimlerle bir arada onuncu sıraya yükseldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir