Yılmaz Özdil’den İmamoğlu’na destek: Eksiğiz derse çoğaltacağız, taşıyın derse omuz vereceğiz, asla yalnız bırakmayacağız

Sözcü muharriri Yılmaz Özdil, “YSK üyelerine hakaret ettiği” savıyla görülen davada mahpus ve siyasi yasak kararı verilen İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’na destek çıktı.

“Yüreğimizdeki cam kırıklarının, çektiğimiz acıların toplamıdır Ekrem İmamoğlu… Hasret kaldığımız hislerin beden bulmuş halidir” diyen Özdil, devamında şunları kaydetti:

“O bizim oylarımıza sahip çıktı. Bizim de ona sahip çıkmamız boynumuzun borcudur. Yetişin derse koşacağız. Eksiğiz derse çoğaltacağız. Taşıyın derse omuz vereceğiz. Asla yalnız bırakmayacağız. O sessiz çoğunluğun sesi oldu, bizler de onun sesi olacağız, metrobüste vapurda çarşı pazarda, onun bulunmadığı ortamlarda onun yerine olacağız. Değer bilmek, kaybedince gerisinden gözyaşı dökmek değildir. Yanındayken sıkı sıkıya sarılmaktır. Vatan lafla sevilmez. Çalışarak sevilir. Ne teslim olacağız ne teslim edeceğiz. Taban dalgası, tsunami oluyor… Bu kere yalnızca İstanbul’u değil, Türkiye’yi kazanacağız.”

Yazının tamamını okumak için .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir